Home » Thashetheme » Një muaj pas lindjes, Almeda Abazi zbulon për herë të parë fytyrën e djalit

Një muaj pas lindjes, Almeda Abazi zbulon për herë të parë fytyrën e djalit

by Thashetheme VIP

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman ka një muaj që janë bërë prindër.

Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin çifti e pagëzoi me emrin Efehan.

E vetëm një muaj pas lindjes, Almeda Abazi ka publikuar fotografi me djalin, duke i zbuluar kështu për herë të parë fytyrën.

Almeda Abazi dhe Tolga Sayisman ka vite që janë në lidhje dashurie. Çifti dasmën e organizuan në Los Angeles, duke qenë se familja e Almedës ka vite që jeton atje.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!