Home » Thashetheme » Një ‘Mama’ sensuale, shndërrimi i Big Mamas që na la pa fjalë këtë verë

Një ‘Mama’ sensuale, shndërrimi i Big Mamas që na la pa fjalë këtë verë

by Thashetheme VIP

Besjana Kasami padyshim që tani mund ta ndryshoj pseudonimin e saj nga Big Mama në “Seksi mama”, kjo pasi këngëtarja ka pësuar një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Artistja nga Maqedonia në një periudhë të shkurtër arriti forma perfekte duke mahnitur të gjithë me ndryshimin e saj.

Big Mama, është nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe kjo u vërtetua edhe në verën e këtij viti, ku ishte ndër më të kërkuarat në koncerte dhe festa familjare.

Besjana në të gjitha paraqitjet e saj u shfaq mjaft tërheqëse dhe e kuruar deri në detajin e fundit

Veshjet e përzgjedhura me kujdes bënë që Bigi të fitojë vëmendje të madhe ku do ku ishte e pranishme.

Pasi që sezonin veror e mbylli me sukses, Bigi pritet të kthehet me emisionin e saj dhe me projekte të reja muzikore.

Më poshtë mund të shihni disa nga paraqitjet më të bukura të Big Mamës këtë verë:


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!