Home » Bota » “Nihal”, një histori të re dashurie

“Nihal”, një histori të re dashurie

by Thashetheme VIP

nihal

Aktorja e njohur turke, Hazal Kaya, e njohur për publikun shqiptar në rolin e Nihalit në serialin “Dashuri e Ndaluar”, është bërë pjesë e një seriali të ri, së bashku me aktorin Aras Bulut İynemli. Mediat turke raportojnë se seriali i ri, i cili ka nisur transmetimin në fillim të vitit në TV8 Channel, është blerë edhe nga shumë vende europiane, të cilat do të nisin shumë shpejt transmetimin. Skenaristi Pinar Bulut Deren dhe drejtori Deniz Kolos kanë deklaruar se një histori dashurie mes Hazal dhe Aras e mban audiencën të fokusuar në ekran dhe të përfshirë në fabul.

“Nihal” është një nga aktoret më të kërkuara të momentit në Turqi. Serialet në të cilat ajo është protagoniste kanë shënuar shifra rekord shikueshmërie.

Burimi: revista class


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!