Home » Kuriozitete » Nga moda te futbolli, zbulohet prezantuesja sexy që do të drejtojë emisionin sportiv në…

Nga moda te futbolli, zbulohet prezantuesja sexy që do të drejtojë emisionin sportiv në…

by Thashetheme VIP

Pas Marina Vjollcës dhe Fjoralba Ponarit, “Procesi Sportiv” mesa duhet do të ketë një prezantuese të re, mjaft simpatike. Bëhet fjalë për Nevina Shtyllën.

Sipas “revistëswho.com” mederatorja ka braktisur “Jo vetëm modë” në TV Klan për të nisur një projekt të ri. Nuk dihet ende kush do jetë në krahë të bukuroshes brune, teksa kujtojmë që Eduard Manushi është larguar dhe nuk do të jetë më në moderimin e “Procesit Sportiv”.

Nevina nuk ka eksploruar më parë në fushën e sportit dhe kjo do të jetë ndër eksperiencat e saj të para si moderatore sportive.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!