Home » Thashetheme » Nga e shëndoshë në elegante, ja ndryshimi drastik i Rudina Dembacajt (FOTO)

Nga e shëndoshë në elegante, ja ndryshimi drastik i Rudina Dembacajt (FOTO)

by Thashetheme VIP

Rudina Dembacaj është një nga aktoret dhe moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga ish-bashkëshorti dhe konfirmimi i romancës me ish-deputetin, Mark Frroku

Aktorja është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, aty ku nuk nguron që të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë foto personale, që shumë të tjerë nuk do e bënin.

Së fundmi Rudina ka publikuar në “Instastory” një fotografi ku tregon si ka qenë më përpara dhe si është tani. Edhe më herët, moderatorja ka treguar se ka qenë shumë e shëndoshë dhe se i është dashur punë që të hiqte kilogramët e tepërt.

Përmes fotos në “Instastory”, ajo tregon ndryshim drastik që ka pësuar me kalimin e viteve. Tashmë ajo është mjaft elegante dhe kujdeset shumë për trupin e saj.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!