Home » Thashetheme » Nga Dafina Zeqiri tek Luana Vjollca, ja si është transformuar Krenar Çoçaj

Nga Dafina Zeqiri tek Luana Vjollca, ja si është transformuar Krenar Çoçaj

by Thashetheme VIP

Krenar Çoçaj është një emër i njohur i showbiz prej vitesh.

 I dashuri i Luana Vjollcës është bërë i njohur pas lidhjes me Dafina Zeqirin, e më pas si menaxher i shumë yjeve të shoëbiz. Por, që nga koha që ishte në lidhje me Dafinën e deri më sot, Krenari është transformuar tërësisht. Djaloshi tashmë është më i kuruar dhe me një trup për tu pasur zili. Ndoshta lidhja me Luanën ka pasur ndikim pozitiv tek Krenari.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!