Home » Sport » “Neymar dhe Mbappe janë kandidatë për Topin e Artë”

“Neymar dhe Mbappe janë kandidatë për Topin e Artë”

by Thashetheme VIP

Herrera beson se Neymar dhe Mbappe mund ta fitojnë “Topin e Artë”

Ander Herrera është i entuziazmuar që do të luajë përkrah Neymar Junior.

Ai beson se braziliani mund ta sfidojë shokun e skuadrës, Kylian Mbappe, për ta fituar “Topin e Artë”.

Herrera, i cili pritet të bëjë paraqitjen e tij të parë në Ligue 1 për parisienët, që nga ardhja prej Manchester United, vlerëson sulmuesin Mbappe dhe Neymarin… po ashtu edhe Marco Verrattin.

“Neymar është një nga pesë lojtarët më të mirë në botë dhe kandidat për “Topin e

Artë”, bashkë me Mbappen”, tha Herrera.

“Jam i entuziazmuar dhe i lumtur që do të luaj me Neymar. Për mua, është diçka e shkëlqyeshme. Kjo është një mundësi e jashtëzakonshme, që të luaj me lojtarë si Neymar, Kylian Mbappe apo edhe Marco Verratti”


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!