Home » Shqiperia » Nënë e 4 fëmijëve, bashkëshortja e këngëtarit shqiptar “çmend” pushuesit në Maldive me format s*ksi

Nënë e 4 fëmijëve, bashkëshortja e këngëtarit shqiptar “çmend” pushuesit në Maldive me format s*ksi

by Thashetheme VIP

Ka vetëm katër muaj që është bërë nënë për herë të katërt, dhe Ariana Fejzullahu i ka habitur të gjithë me format e saj trupore.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, solli në jetë një vajzë, të cilën e quajtën Ana. Ndërkohë prej disa ditësh çifti i njohur ndodhet me pushime në Maldive, nga ku kanë publikuar disa fotografi.

Teksa po pushon në këtë vend, nuk kanë munguar fotot e nxehta. Me fustane të ngushtë apo edhe me barkun jashtë Ariana duket një yll i vërtetë!

Kutjojmë se Ariana u kthye shumë shpejt në formë dhe nuk të lë fare përshtypjen e një nëne me katër fëmijë


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!