Home » Thashetheme » Në hamam vetëm me peshqir/ Ilda Bejleri “torturon” ndjekësit (FOTO)

Në hamam vetëm me peshqir/ Ilda Bejleri “torturon” ndjekësit (FOTO)

by Thashetheme VIP

Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri është një ndër femrat më të komentuara. Ajo arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj skenike dhe jo vetëm.

Së fundmi, bukuroshja ka hapur edhe një biznes, të cilin e reklamon më së miri. Ajo ka postuar një foto në llogarinë e Instagramit, ku shfaqet nga biznesi i saj mjaft joshëse dhe e mbuluar veç me peshqir.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!