Home » Shqiperia » Më në fund “zhvishet” terësisht Shkëndija

Më në fund “zhvishet” terësisht Shkëndija

by Thashetheme VIP
shkendije-mujajKëngëtarja Shkëndije Mujaj ende nuk i ka përfunduar pushimet e saj të cilat i ka filluar tash e disa ditë.
Ajo si çdo ditë tjetër edhe sot ka publikuar foto në rrjetin social “Instagram”, mirëpo kjo foto e publikuar nga ajo është paksa më ndryshe.
Këtu duket se Shkëndija është e zhveshur krejtësisht, por ajo ka sjellë vetëm pjesën lart në fotogarfi, ku i shihet gjoksi bombastik dhe fytyra me plot ndërhyrje me photoshop.
Burimi: Lapsi.al

Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!