Home » Thashetheme » Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan ngjyrën e flokëve (FOTO)

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan ngjyrën e flokëve (FOTO)

by Thashetheme VIP

Disa personazhe të njohur të ekranit pëlqejnë shumë që të eksperimentojnë me gjatësinë apo edhe me ngjyrën e flokëve. Por ka edhe nga ata që i qëndrojnë besnik një modeli flokësh dhe nuk bëjnë ndryshime.

Shumë shpesh ne as që e dimë ngjyrën origjinale të flokëve të disa yjeve, por nga ana tjetër as nuk mund ta imagjinojmë se si mund të duken disa të famshëm nëse ndryshojnë ngjyrën e flokët të vërtetë.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi ku ka bërë të mundur ndryshimin e ngjyrës së flokut të disa yjeve që nuk kanë bërë ndonjëherë ndryshime. Rezultatet janë të mahnitshme!


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!