Home » Thashetheme » Ndodh edhe kështu, modelja seksi bën bashkë Messin e Ronaldon

Ndodh edhe kështu, modelja seksi bën bashkë Messin e Ronaldon

by Thashetheme VIP

Nëse në fushë e blertë nuk kanë luajtur me të njëtën skuadër, Messin dhe Ronaldo i bën bashkë modelja e famshme Tereze Kalman.

Bukuroshja me forma trupore super seksi ndiqet nga rreth 200 mijë ndjekës në “Instagram” është edhe një fanse e madhe e futbollit.

Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti, Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!