Home » Thashetheme » Ndërron jetë ylli i filmave porno në moshën 43-vjeçare

Ndërron jetë ylli i filmave porno në moshën 43-vjeçare

by Thashetheme VIP

Ylli i filmave porno, Jessica Jaymes, ka ndërruar jetë sot në shkaqe të panjohura. Jaymes ishte ylli më i njohur për t’u bërë modeli i parë i Hustlerit në industrinë pornografike – shkruan TMZ.

Një shoqe shkoi të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley sepse ajo nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë. Kur ajo mbërriti në shtëpinë e saj, e gjeti Xhesikën pa ndjenja.

Shkaku i vdekjes është ende i panjohur dhe tani Zyra e Korporatës L.A. Coroner’s po heton.

Xhesika kishte një histori konfiskimesh. Autoritetet gjetën ilaçe të ndryshme me recetë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!