Home » Big Brother Albania 8 » Ndahen çifti shumë i përfolur në Big Brother

Ndahen çifti shumë i përfolur në Big Brother

by Thashetheme VIP

tea dhe fisniku

Një ndër çiftet më të përfolur në Big Brother ai mes Teas dhe Fisnikut ka pësuar krisje.

Tea i ka komunikuar mbrëmjen e djeshme Fisnikut se do të ishte më mirë që ata ta ndërprisnin lidhjen e tyre.

Por për momentin ata vendosin ta mbajnë të fshehtë dhe mos t’u thonë banorëve të tjerë, megjithatë Tea i tregon Veselit dhe Xhensilës.

Mesa duket skenaret e reality-shout janë në ndryshim të vazhdueshëm pasi pas skenave erotike që kanë ofruar me bollëk në ditët e kaluara tashmë kanë nisur edhe skenat e ndarjes dhe sentimentalizmat.

Burimi: bota sot


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!