Home » Thashetheme » “Na i more këto pak mend që na kanë mbetur”, Alesia Bami ktheu gjithë sytë tek ajo me pozën e fundit

“Na i more këto pak mend që na kanë mbetur”, Alesia Bami ktheu gjithë sytë tek ajo me pozën e fundit

by Thashetheme VIP

Postimet e saj në rrjetet sociale nuk kalojnë pa u vënë re. E kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit që Alesia Bami ka bërë në “Instagram”.

Me një gotë verë në dorë dhe e buzëqeshur, Alesia shfaqet mjaft elegante me pozën që ka marrë. E veshur me një kostum të zi dhe një bluzë të bardhë, Bami tërhoqi menjëherë vëmendjen e fansave të shumtë, të cilët shprehën “se ua mori mend”.

“Gëzuar”, shkruan Alesia bashkëngjitur me foton që mori mijëra pëlqime dhe komente të shumta.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!