Home » Thashetheme » “MWAH” kënga e re e Encës, plot ritëm dhe shumë seksi

“MWAH” kënga e re e Encës, plot ritëm dhe shumë seksi

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Enca Haxhiu ka lansuar sonte këngën e saj më të re “MWAH”

Enca është kthyer përsëri me një këngë këtë fundvit pas pauzës së disa muajve.

Kënga, për dallim nga ato që jemi mësuar ti dëgjojmë këtë verë, që janë shumica balada, është një këngë plot ritëm.

Edhe në këtë këngë, këngëtarja plos ritmi ofron edhe reklamimin e aseteve të saj, gjoksit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!