Home » Thashetheme » Mozzik tregon se kush është këngëtarja më e mirë shqiptare sipas tij

Mozzik tregon se kush është këngëtarja më e mirë shqiptare sipas tij

by Thashetheme VIP

Mozzik duket se ende ka dashni për ish-kolegen e tij në labelin ‘On Records’.

Kida dhe Mozzik ishin ndër artistët e parë që gjetën suksesin me labelin e tyre të dikurshëm, On Records.

Dyshja kanë bashkëpunuar në shumë projekte, ndërsa kanë bërë edhe këngë bashkë.

Mirëpo, tani të dytë janë larguar nga ky label, duke ndjekur karrierën e tyre ndaras, shkruan Gazeta Express.

Megjithatë, Mozzik ende po vazhdon ta vlerësojë Kidën, madje duke thënë se ajo është ‘këngëtarja më e mirë në trojet shqiptare’.

Mozzik e ka thënë këtë duke iu përgjigjur një pyetjeje që i është bërë në Instagramin e tij nga një prej ndjekësve të tij.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!