Home » Shqiperia » Morenës i vendosin gur në shpinë dhe tregon disa nga asetet e saj

Morenës i vendosin gur në shpinë dhe tregon disa nga asetet e saj

by Thashetheme VIP

morena tabaku prapaniceModelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku e cila është super aktive nëpër rrjetet sociale, në vikend ka shkuar për të bërë masazh.

Ajo ka postuar një foto në Snap Chat për të treguar se çfarë po bënë për momentin.

Ne ju sjellim disa foto të saj duke u bërë gati për masazh.

Burimi: Indeksi Online

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!