Home » Shqiperia » Morena, vjen me një foto të nxehtë dhe seksi me të brendshme

Morena, vjen me një foto të nxehtë dhe seksi me të brendshme

by Thashetheme VIP

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative. Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion.Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode” derisa para kësaj fjale ka postuar një emotikon të një avioni.

Morena, shumicën e këtij viti e kishte kaluar në Stamboll, ku është parë duke qëndruar në vende tepër moderne.

View this post on Instagram

✈️ MODE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!