Home » Thashetheme » Morena Taraku shkon në skijim veç në të brendshme

Morena Taraku shkon në skijim veç në të brendshme

by Thashetheme VIP

Morena Taraku bëhet shpesh herë pjesë e mediave rozë fal provokimeve që bën me pozat e “nxehta”.

Ish-Missi dhe këngëtarja e njohur ekspozon linjat e saj sa herë që i vije rasti, ndërsa këtë nuk e bën vetëm në ditët kur temperaturat janë të larta, por as moti i ftohtë nuk e ndaloj ta bëjë një gjë të tillë.

Morena në vazhdën e postimeve në bikini nga pushimet e fundit në Tajlandë, iu është kthyer pozave në dëborë, teksa shihet e veshur vetëm në të brendshme.

Pas videos ku shihet duke u “gjuajtur” në borë, tani ajo ka publikuar një foto të kthyer me shpin drejt kamerës, që në fokus janë të pasmet e saj ‘bombastike’.

Format e saj seksi dhe pozita provokues u komentuan nga ndjekësit e saj, teksa Morena dukej në formën më të mirë se kurrë më parë, duke vënë në pah edhe tatuazhet në pjesën e prapme të këmbëve.

Ndërkohë, kujtojmë që Morena prej kohësh jeton në Stamboll, atje ku edhe po punon për projekte të reja.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!