Home » Kosova » Morena Taraku publikon imazhet e vilës së saj luksoze në Stamboll

Morena Taraku publikon imazhet e vilës së saj luksoze në Stamboll

by Thashetheme VIP

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë.

Ajo është zhvendosur atje prej më shumë se një viti, derisa ka përqendruar atje të gjitha aktivitetet e saj.

Disa javë më parë, Morena bëri të ditur edhe se ka blerë vilë luksoze në Stamboll, ndërsa nxori disa foto për fansat e saj.

Ndërsa së fundmi, Taraku ka publikuar në InstaStory disa imazhe nga ambientet luksoze në brendësi të saj.

Morena përndryshe është e njohur për jetën e saj luksoze që bën, gjë e cila komentohet shumë nga mediat dhe fansat e saj.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!