Home » Thashetheme » Morena Taraku në shtrat me dashurinë e jetës

Morena Taraku në shtrat me dashurinë e jetës

by Thashetheme VIP

Morena ka postuar një foto të ëmbël të qenushit të saj.

Morena Taraku rrallëherë shihet në shoqërimin e ndokujt në postimet e saj që bën në Instagram.

Por këtë herë ajo ka vendosur të tregojë se kush e shoqëron në shtrat.

Morena ka ndarë me ndjekësit foton e qenit Boo Moi, i cili shihet duke fjetur dhe i mbuluar në shtratin e njëjtë ku flen bukuroshja.

Ajo madje ka shkruar se Boo është dashuria e jetës së saj.

Morena kohët e fundit po punon në disa projetke të cilat nuk i ka zbuluar ende, ndërsa gjatë kësaj kohe është duke jetuar në Stanbull të Turqisë, por pa iu ndarë asnjëherë jetës luksoze.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!