Home » Shqiperia » Morena Taraku del lakuriq, tërbohen fansat

Morena Taraku del lakuriq, tërbohen fansat

by Thashetheme VIP

foto morena tarakuKush shumë shprehje dhe fabula për të ilustruar pafuqinë për të arritur diçka. Por më e famshmja është ajo e La Fontaine me dhelprën dhe rrushin. Mesa duket kjo po ndodh me ndjekësit e Morena Tarakut në në rrjetet sociale, të cilët kanë marrë kot pasi modelja nga Kosova ka postuar një foto të saj cullak.
Në pamundësi për ta parë apo prekur nga afër, shumë nga këta lundrues të facebook-ut, kanë nisur ta sulmojnë në mënyrë të pakuptimtë dhe hipokrite. “Në qoftë se zhveshja është civilizim atëherë kafshët janë më të zgjuara se ne; Si do ndihet i dashuri yt kur të të marrë, apo plak hesapi thuaj; Tu e kopju Kim Kardashian, je larg, të prishi stresi dhe droga”, janë disa nga mufkat që mund t’i lexonji në komentet poshtë fotos së modeles dhe këngëtares Morena Taraku.
Ajo ka realizuar një set të ri fotografik, krjetësisht e zhveshur, ku shfaq me krenari format seksi. Ka qenë vetë bukuroshja që njërën prej pozave e ka ndarë me mijëra ndjekës në llogarinë e saj të Facebook. Sigurisht që është provokuese dhe tunduese, por dikush e shijon ashtu, dikush e përjeton si dhelpra e La Fontaine-it.

Burimi: lapsi.al


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!