Home » Thashetheme » Morena Taraku bën tatuazhin që askush nuk priste

Morena Taraku bën tatuazhin që askush nuk priste

by Thashetheme VIP

Morena Taraku është një prej vajzave më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Kjo për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale dhe për shkak të lidhjeve të saj.

Por së fundmi Morena është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një tatuazhi që ka bërë në krahun e saj.

Ka qenë vetë, ajo që e ka treguar tatuazhin që ka bërë, duke e postuar në “Snapchat’’. Ajo ka bërë tatuazh Michael Jackson, duke treguar kështu se është një adhuruese e flaktë e mbretit të Popit.

Po ashtu Morena Taraku ka shkruar: “Kush tha që ai ka vdekur? MJ.’’ Kujtojmë këtu se Morena Taraku është diskutuar shumë për lidhjen që pati me miliarderin Iranian, Sasha Sobhan.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!