Home » Thashetheme » Morena Taraku bën ndryshim drastik në pamje

Morena Taraku bën ndryshim drastik në pamje

by Thashetheme VIP

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku vazhdimisht merr shumë vëmendje në media e në publik.

Me ardhjen e sezonin të verës Morena u përfshi nga ndryshimet. Kujtojmë që në qershor të këtij viti u shfaq me flokë në ngjyrë lajthi dhe vetëm pas ca kohësh ajo bëri një ndryshim drastik duke u shfaqur me flokë jeshile neon.

Mirëpo mesa duket këngëtarja u lodh dhe nga kjo ngjyrë dhe tani me anë të një postimi në InstaStory , ku nuk i duket fytyra për të parë se si duket look-u i ri te ajo, Morena ka treguar ngjyrën e re të flokëve. Morena Taraku është tanimë bjondja më e rë në Showbiz.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!