Home » Thashetheme » Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm në mes të Zvicrës

Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm në mes të Zvicrës

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Morena Taraku është duke bërë xhirimet e videoklipit të saj më të ri.Ajo po publikon imazhe dhe video nga prapaskenat e klipit.

Së fundi, ka publikuar një video në Instagram, ku shihet bashkë në makinë  të firmës ‘Rollsroyce‘, por Morena bën një gjest jo edhe të mirë.

Këngëtarja, shihet duke sharë disa persona të cilët kalojnë rrugës me motor.

Shikoni videon më poshtë, të cilën artistja e ka publikuar vetë.

Ndryshe, sipas postimeve të saj shumë shpejt do publikoi këngën e re me titull ‘Missed call’.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!