Home » Kosova » Morena kërkon ndihmën e librave për meshkujt

Morena kërkon ndihmën e librave për meshkujt

by Thashetheme VIP

morena

Morena Taraku është duke e lexuar një libër, që nuk ja tregon titullin, por që shihet se ka të bëj me mendimet e meshkujve për femrat

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku e ka hobi leximin.

Por, kësaj radhe ajo ka zgjedhur një libër që është këshillë se çfarë femrash adhurojnë meshkujt.

Ajo ka postuar një foto në instagram të faqeve të këtij libri, ku në një pasus thuhet se “meshkujt nuk pelqejnë femrat injorante”.

Për më shumë shikojeni vet foton.

morena 1

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!