Home » Bota » Modelja shqiptare i thyen të gjitha tabutë, del plotësisht nudo

Modelja shqiptare i thyen të gjitha tabutë, del plotësisht nudo

by Thashetheme VIP

Haliti po ‘çmend’ ndjekësit me pamjen e saj. Modele shqiptare që jeton dhe vepron në Amerikë, ajo së fundi ishte pjesë e klipit të Ledrit ‘Rio’

Pamja e jashtme e bukuroshes shqiptare gjithmonë arrin të tërheq vëmendjen e mediave rozë. 21 vjeçarja ka publikuar një fotografi në Instagram ku ‘çmend’ ndjekësit me linjat e saj.

Lorena kohë më parë u bë temë kryesore e mediave rozë kur gjatë një emisioni deklaroi se dëshiron të martohet me një burrë shqiptar.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!