Home » Bota » Modelja shqiptare i hap këmbët në jahtin luksoz

Modelja shqiptare i hap këmbët në jahtin luksoz

by Thashetheme VIP

Modelja super seksi Françeska Jaçe nuk di të ndalet me fotot super seksi që poston në rrjete sociale.

Modelja seksi së fundmi ka postuar një foto në rrjete sociale ku tërbon imagjinatën e meshkujve nga jahti me këmbët e hapura.

Krahas fotos seksi modelja shkruan: Në oqeanin e saj të ëndrrave ajo lundroi veten si Mbretëresha e oqeanit.

Jaçe nuk nguron të ndaj foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale nga pushimet luksoze. Në foton e publikuar nga modelja nuk kanë munguar dhe komentet negative, ku e pyesin këngëtaren nëse ka “kapur” ndonjë biznesmen qe bën të tilla pushime luksoze.

Kujtojmë se modelja së fundmi ka shkëlqyer në klipin e reperit Capital T, ku dukej super seksi


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!