Home » Thashetheme » Modelja me mbipeshë habit të gjithë, rrezitet topless dhe ha burger në plazh

Modelja me mbipeshë habit të gjithë, rrezitet topless dhe ha burger në plazh

by Thashetheme VIP

Kerry Katona u fotografua duke marrë rreze dielli topless dhe duke ngrënë një burger, disa ditë pasi deklaroi se është e lumtur me peshën e saj.

38-vjeçarja po pushon në ishullin grek të Mykonos me vajzën e saj të madhe Molly, e cila është 17 vjeç.

Pavarësisht peshës së saj, Kerry thotë se është e lumtur me trupin që ka – duke e dëshmuar këtë me ngrënien e burgerit në plazh

Nëna e pesë fëmijëve, e shijoi çdo kafshatë të burgerit, përderisa qëndroi ulur në shtratin e plazhit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!