Home » Thashetheme » Modelja kosovare del nudo në foto

Modelja kosovare del nudo në foto

by Thashetheme VIP

Modelja shqiptare po ‘çmend’ ndjekësit me pamjen e saj.

Lorena Haliti është modele shqiptare që jeton dhe vepron në Amerikë, ajo së fundi ishte pjesë e klipit të Ledrit ‘Rio’

Pamja e jashtme e bukuroshes shqiptare gjithmonë arrin të tërheq vëmendjen e mediave rozë. 21 vjeçarja ka publikuar një fotografi në Instagram ku ‘çmend’ ndjekësit me linjat e saj.

Lorena kohë më parë u bë temë kryesore e mediave rozë kur gjatë një emisioni deklaroi se dëshiron të martohet me një burrë shqiptar.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!