Home » Thashetheme » Modelja e Playboy tregon se çfarë mashkulli i pëlqen

Modelja e Playboy tregon se çfarë mashkulli i pëlqen

by Thashetheme VIP

Modelja e Playboy, Amanda Cerny, njihet si një ndër modelet më atraktive në botë.

Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për jetën personale të saj.

Ajo ka treguar se çfarë i pëlqen tek një mashkull teksa ka zbuluar se është beqare.

“Më pëlqejnë djemë që dinë të vishen”, ka thënë ajo.

“Leonardo DiCaprio vishet me kostum komplet dhe i rregullon flokët shumë mirë. Kështu ai dukej shumë i pashëm dhe besoj që nuk ka asnjë vajzë që mund të i rezistoj”

Tutje ajo ka treguar edhe që nuk i pëlqejnë djemtë që turpërohen për faktin se ajo është supermodele. Por në të njetjën kohë ata duhet të kenë vetëbesim të mjaftueshëm dhe të mos jenë shum të emocionuar kur e takojnë atë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!