Home » Thashetheme » Modelja e njohur nis festimet ‘e çmendura’ për ditëlindjen e 40-të

Modelja e njohur nis festimet ‘e çmendura’ për ditëlindjen e 40-të

by Thashetheme VIP

Nëpër mediat ndërkombëtare po qarkullojnë imazhe nga festa e ditëlindjes së yllit Kelly Brook, e cila së shpejti mbushë 40 vite.

Aktorja dhe modelja ‘e nxehtë’ është shfaqur me një fustan rozë, në rrethuar me meshkuj.

Ajo është surprizuar nga miqtë e saj në radio Heart, teksa u befasua nga djemtë e grupit Magic Mike Live të cilët u futën para sajë.

Kelly dukej e emocionuar dhe e befasuar, teksa e trajtuan me një shfaqje personale.

Duke folur pastaj ajo tha : “Kjo është si ditëlindja më e mirë që kam pasur ndonjëherë”.

Kujtojmë që me 23 nënëtor, Kelly mbushë 40 vite, por format e saj kanë bërë që ajo të jetë ende në konkurrencë me shumë modele të njohura.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!