Home » Thashetheme » Modelja e njohur “kalëron” ish futbollistin e Liverpoolit

Modelja e njohur “kalëron” ish futbollistin e Liverpoolit

by Thashetheme VIP

I dha fund karrierës si futbollist që në vitin 2017, por Jermain Pennant duket se nuk po ia ndjen aspak mungesën sportit më popullor në botë, njëkohësisht edhe pasionit të tij, futbollit.

Ish futbollisti anglez i Liverpoolit po relaksohet në Marbella, me bashkëshorten e tij, modelen e njohur Alice Goodwin, e cila është shfaqur mahnitëse, në fotot që çifti ka përzgjedhur t’i ndajë me fansat.

Jermain Pennant ka qenë pjesë e Liverpoolit në sezonet 2006-2009, kur shikohej si një nga yjet e futbollit anglez, por që atëherë karriera e tij mori tatëpjetën dhe tani 32-vjeçari është shndërruar në një yll show-bizi.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!