Home » Thashetheme » Modelës shqiptare i del gjoksi

Modelës shqiptare i del gjoksi

by Thashetheme VIP

Se është njëra nga modelet pa komplekse këtë e ka dëshmuar bukuroshja nga Shqipëria, Françeska Jaçe.

Jo të rralla janë rastet kur modelja publikon imazhe në rrjete sociale pa lënë anash paraqitjet e nxehta të saj, shkruan lajmi.net

Dhe tani, Jaçe e cila njihet si modele me forma trupore bombastike ndau një imazh teksa vë në pah fizikun e mrekullueshëm.

Ajo çka bie në sy është gjoksi ku në njërën pjesë ka vënë zemër për ta mbuluar. “Na ka dal pak zemra jashte ????????‍♀️”, shkruan ajo.

Modelja shqiptare në media ka bërë bujë të madhe me lidhjet e dashurisë me biznismenë të njohur por që aktualisht është ‘single’.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!