Home » Shqiperia » Modele seksi? Jo, janë deputetet shqiptare

Modele seksi? Jo, janë deputetet shqiptare

by Thashetheme VIP

Nëse kalon ditën e enjte para Kuvendit, do të shohësh vetëm makina luksoze dhe njerëz të veshur mirë.

Është dita e seancave plenare dhe zona para Kuvendit të Shqipërisë kthehet si një pasarelë veshjesh dhe makinash luksi.

Mjafton të shohësh fotot e seancës së kësaj të enjte.

Deputetet e PD’së, me Jorida Tabakun në krye, duken si modele.

Ndërsa makinat, siç shihet, janë nga më të shtrenjtat.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!