Home » Big Brother Albania 8 » Mirjeta e BB shijon plazhin në Dubai

Mirjeta e BB shijon plazhin në Dubai

by Thashetheme VIP

Mirjeta-Bajramaj-Big-Brother-Albania-4-1

Mirjeta vajza e cila u bë e famshme nga spektakli i Big brother këto ditë po pushon në plazhet e Dubait.

Ajo është e dashuruar dhe e lidhur me një djal romun dhe për momentin jetojnë bashkë në Itali.

Mirjeta që në daljet e para është cilësuar si një kopje e Ciljetës për shkak të pamjes, por është një femër shumë seksi që e vërtetojnë edhe fotot në vazhdim.

Burimi: Indeksonline.net


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!