Home » Thashetheme » Miriam Cani tregon unazën e martesës dhe të gjithë mbetën pafjalë

Miriam Cani tregon unazën e martesës dhe të gjithë mbetën pafjalë

by Thashetheme VIP

Dy këngëtarët shumë të dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u martuan në privatësi pak muaj më parë. Dasmën çifti e mbajti në Maldive e pasi u kthyen në Shqipëri deklaruan se ishin martuar duke përfshirë në videoklipin “Duamë” pamje nga dita e tyre më e bukur.

Pak muaj pas dasmës, Miriami na ka treguar sot unazën e martesës me anë të një fotoje në Instagram. Këngëtarja shfaqet duke pozuar e buzëqeshur teksa në sy bie menjëherë unaza me gurin që shkëlqen.

Gjatë dasmës, Miriami ka qenë në muajt e parë të shtatzënisë. Çifti pret të bëhet me djalë së shpejti.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!