Home » Thashetheme » Miliarderja Kylie Jenner blen super veturën e radhës

Miliarderja Kylie Jenner blen super veturën e radhës

by Thashetheme VIP

Kylie Jenner njihet si miliarderja më e re në botë që ka arritur t’i bëjë vetë paratë.

Jetën e saj luksoze ajo nuk heziton ta shfaqë dhe në rrjete sociale, ndërsa numëron koleksion veturash.

Koleksionit të saj tanimë i është shtuar edhe një veturë super luksoze, “Rolls Royce” e cila kushton rreth 450 mijë dollarë.

Në Instagram, ylli i “Keeping Up With Kardashinas” ka publikuar fotografi të makinës së saj të re.

“E dashura jem e re, e sigurt në shtëpi”, ka shkruar Jenner në njërën nga fotografitë e publikuara.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!