Home » Thashetheme » Miliarderja dhuron skena të nxehta me shoqen e saj në jahtin 250 milionë dollarë

Miliarderja dhuron skena të nxehta me shoqen e saj në jahtin 250 milionë dollarë

by Thashetheme VIP

Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfi, në Itali.

Ajo shfaqet në foto me linjat perfekte trupore, teksa mban veshur një palë bikini të ngushta dhe të bardha.

Në artikullin e Dailymail, shkruhet se jahti në të cilin po pushon Kylie kap vlerën e 250 milion dollarë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!