Home » Thashetheme » Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180 milionë fansat (FOTO)

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180 milionë fansat (FOTO)

by Thashetheme VIP

Kylie Jenner është një prej femrave më të njohura dhe miliarderja më e re në botë.

22-vjeçarja numëron mbi 180 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, me të cilët ndan imazhe të ndryshme.

Kylie në disa foto të publikuara së fundmi shfaqet joshëse dhe dukej mahnitëse përpara ndjekësve.

Ndër të tjera, theksojmë që Kylie është nënë e një vajzë nga lidhja me reperin, Travis Scott, me të cilin u nda muaj më parë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!