Home » Bota » Miliarderi 52-vjeçar italian nxjerr fotot e rralla me të dashurën 25-vjeçare

Miliarderi 52-vjeçar italian nxjerr fotot e rralla me të dashurën 25-vjeçare

by Thashetheme VIP

Miliarderi italian Gianluca Vacchi së shpejt do të bëhet baba me modelen 25-vjeçare, Sharon Fonseca. 52-vjecari duket më i lumtur se kurrë dhe këtë e dëshon qartë në çdo postim të tij në rrjetin social Instagram.

Pavarësisht diferencës së madhe mes çiftit, ata po shijojnë në maksimum këtë moment të bukur në jetën e tyre.

Ata janë dëshmi se mosha nuk është aspak problem, për të pasur një marrëdhënie të lumtur.

Miliarderi ka publikuar edhe pamjet e rralla, ku shihet duke puthuar barkun e rrumbullakosur të 25-vjeçares.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!