Home » Maqedonia » Mësuesja nga Kumanova shfaqet nudo, alarmohen prindërit e nxënësve!

Mësuesja nga Kumanova shfaqet nudo, alarmohen prindërit e nxënësve!

by Thashetheme VIP

Një mësuese nga Kumanova ka shokuar gjithë banorët dhe prindërit e nxënësve, teksa ka publikuar foto nudo.

Mësuesja fotografitë e saj i ka publikuar në profilin e saj në Facebook, ku shihet e zhveshur tërësisht dhe nudo, dhe ishin të hapura për gjithë opinionin.

Prindërit e revoltuar dhe të tmerruar kanë reaguar madje edhe kanë kërkuar nga drejtori i shkollës që urgjentisht të shkarkohet kjo mësusese pa karakter dhe pa pik turpi.

Nuk bëhet i ditur identeti i mësueses dhe as shkolla në të cilën ajo jep mësim.

Burimi: bota sot


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!