Home » Shqiperia » Menjëherë pas lindjes, Sara nostalgjike, kujton kohën kur ishte shtatzënë

Menjëherë pas lindjes, Sara nostalgjike, kujton kohën kur ishte shtatzënë

by Thashetheme VIP

Sara solli imazhin e bukur me barkun e rrumbullakosur.

Çifti më i përfolur i showbizit shqiptar tashmë janë bërë prindër për herë të parë.

Më datën 14 dhjetor erdhi në jetë vajza e Ledrit dhe Sarës të cilën e pagëzuan me emrin Poem Blu.

Ndërsa Sara nuk ka qenë aq aktive që nga lindja e vajzës, ajo sot ka vendosur të ndaj një imazh nga koha kur ishte ende shtatzënë duke thënë se pasi nuk e ndjen të postoj imazhe si duket tani ajo do vazhdojë t`i kujtojë kohët e bukura që kaloi me barkun e rrumbullakosur

“Nuk jam shtatzënë më por pasi që nuk kam fotografi të reja për të postuar ja një e vjetër”, shkroi Sara.


Instagram post shared by @sarahoxha


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!