Home » Maqedonia » Meda prezanton djemtë dhe gruan

Meda prezanton djemtë dhe gruan

by Thashetheme VIP

Këngëtari i njohur kosovar Meda ka prezantuar familjarët e tij

Ai në disa foto ka treguar dy djemtë dhe gruan e tij.

Në këto foto Meda ka treguar se ka një martesë të lumtur me familjarët derisa po qëndron në Kosovë ku pritet të paraqitet në shumicën e programeve të vitit të ri.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!