Home » Shqiperia » Me rroba banje në plazh, Fatma Methasani kthen sytë nga vetja me barkun e rrumbullakosur

Me rroba banje në plazh, Fatma Methasani kthen sytë nga vetja me barkun e rrumbullakosur

by Thashetheme VIP

Moderatorja e ëmbël e ekranit shqiptar, Fatma Methasani, është në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Ajo dhe partneri i saj, shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani, presin që të bëhen prindër për herë të parë. Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, ata kanë zbuluar se së shpejti do të bëhen me një djalë.

Që pas bërjes publike të lajmit, moderatorja ndan shpesh foto nga pritja e ëmbël dhe së fundmi ka zbuluar edhe si dukej në muajin e tretë të shtatzënisë.

Fatma ka publikuar në “Instastory” një foto ku shfaqet me bikini dhe në sy bie barku i saj, i cili sapo kishte nisur të fryhej.

“Mami Fatma 3-muajshe. Një rikthim i ëmbël”, shkruan moderatorja mbi foto.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!