Home » Thashetheme » Me pozën provokuese, Luana zbulon vendin ku do të donte të ishte e izoluar (FOTO)

Me pozën provokuese, Luana zbulon vendin ku do të donte të ishte e izoluar (FOTO)

by Thashetheme VIP

Duket se moderatorja bukuroshe, Luana Vjollca, është bërë nostalgjike, pasi ka hapur arkivat dhe kujton kohët kur gjithçka ishte në rregull dhe ajo shijonte e qetë pushimet e saj.

Luana ka pyetur ndjekësit se në cilin vend do të dëshironin të ishin tashmë që jemi në izolim, ndërsa përgjigjen e kësaj pyetje e ka dhënë edhe vetë.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto seksi ku shfaqet me bikini në mes të plazhit, në qetësi të plotë larg zhurmave të qytetit.

Duket se për Luanën ky do të ishte vendi ideal për t’u izoluar.

“Përgjigjia e postimit tim të fundit”- shkruan moderatorja, e cila na e bëri zili të gjithëve me foton e sa


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!