Home » Thashetheme » Me në fund Britney, del me bikine

Me në fund Britney, del me bikine

by Thashetheme VIP

Britney Spears ka treguar se ende është një vajzë seksi ku sot është paraqitur në bikine…. pasi që babai i saj Jamie Spear “zyrtarisht ka hequr dorë nga kontrolli i saj”.

Britney Spears me në fund ka shpërndarë foto të saj të reja në Instagram që përcillet nga 22.6 milionë ndjekës.

Këngëtarja e hitit Womanizer ishte e veshur me bikine të verdha ku është paraqitur me një figurë tepër të jashtëzakonshme e cila është kthyer në formë pas ushtrimeve me të dashurin e saj, 25 vjeçarin Sam Asghari.

Bukuroshja- e cila kishte një krizë familjare me babin e saj Jamie Spears tashmë nuk do të jetë nën përkujdesjen e tij-gjë që ka bërë që ajo të ngjallet dhe të fillojë paraqitjet e saj në bikine.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!