Home » Thashetheme » “Më mungon”, Arbana i shpreh publikisht dashurinë Eduartit

“Më mungon”, Arbana i shpreh publikisht dashurinë Eduartit

by Thashetheme VIP

Arbana Osmani ndodhet me pushime në Turqi. Ajo na bëri me dije se ndodhet bashkë me familjen e saj, dhe po i përkushtohet ditëve me djalin e saj Jon.

Por, ndërsa Arbana shijon ditët e nxehta në resortin luksoz, Eduart Grishaj poston fotot ‘e vjetra’ nga Mykonos ku ishin bashkë me moderatoren, dhe kjo u kuptua përmes detajeve që s’i shpëtuan syrit të publikut.

Ndërsa Eduarti ka ndarë një pozë nga ishulli grek, Arbana Osmani ka vendosur të lerë menjanë privatësinë dhe t’i shkruajë publikisht se i mungon.

“Më mungon,”– shkruan Arbana Osmani bashkëngjitur postimit të regjisorit, duke lënë të kuptojmë se i mungojnë ditët e qëndrimit pranë tij.

Por, edhe Eduarti i është përgjigjur menjëherë këtij komenti romantik: “Edhe mua gjithashtu”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!