Home » Thashetheme » “Më lidhi në krevat e…”, studentja akuzon shoqen e dhomës për përdhunim

“Më lidhi në krevat e…”, studentja akuzon shoqen e dhomës për përdhunim

by Thashetheme VIP

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ndodhur në Universitetin Saskehana të Pensilvanisë, në SHBA.

Sipas mediave një 19 vjeçare është arrestuar pasi akuzohet se ka përdhunuar shoqen e dhomës.

“Isha shtrirë në shtratin e saj dhe po flija. Kur u zgjova e gjeta veten të lidhur dhe shoqen e dhomës sipër meje. Ajo kreu akte seksuale me mua për disa orë”, ka treguar studentja që ka bërë denoncimin në polici.

Duket se ngjarja ka ndodhur pasi studentja denoncuese kishte vendosur të shpërngulej diku tjetër. Teksa do të largohej nga konvikti, ajo e kishte mbushur shtratin e vet me plaçka, për t’i paketuar, ndaj ishte shtrirë te shtrati i shoqes, pasi ajo nuk kishte qenë aty.

Por 19-vjeçarja Pratigya Thakur, e cila kishte ardhur nga Bronksi i Nju Jorkut e ka shfrytëzuar rastin për ta përdhunuar. Ajo u mbajt nën arrest për ngacmim seksual.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!